Team Oscar Carré

De leerkrachten werken als een hecht team. Zij zijn het gezicht van de school en de school vindt het belangrijk dat zij de visie uitdragen.

Daarom investeren we op onze school veel in teambuilding door middel van teambijeenkomsten en trainingen. Deze trainingen hebben elke keer een ander speerpunt. Een voorbeeld daarvan is het vergroten van onze kennis en vaardigheid op het gebied van het rekenonderwijs.

Het team van basisschool Oscar Carré bestaat uit:                                                                       Groep 1/2 A : Matthijs Driebergen  / Laura Focker
Groep 1/2 B : Dennis van Bruggen / Lilian Gravestein
Groep 1/2 C : Miranda Suidhoff
Groep 1/2 D : Maaike de Vet                                                                                                            Instroomgroep vanaf januari 2019 : Emilie Rietman                                                              Ondersteuning van de kleutergroepen : Emilie Rietman

Groep 3 A : Zwanet Gijzenberg / Anja Smits
Groep 3 B : Rick Verheul / Anja Smits

Groep 4 A : Kim Mutsaers / Loïs Koene
Groep 4 B : Paula Jonker / Erik Klomp

Groep 5 A : Niels Polet / Marcelle van Gijn                                                                                          Groep 5 B : Lianne Potuijt                                                      

Groep 6A : Annemarie Slotboom / Marcelle van Gijn                                                                      Groep 6B : Francien Hagenaars / Erik Klomp

groep 7 : Kim Klijnsma / Erik Klomp                                                                                                    groep 7/8 : Lennart van Tamelen / Tabi Awan

groep 8 : Nora Cox / Anja Smits

De Schatkamer : Erik Klomp

Bewegingsonderwijs: Rick Hedges / Lennart van Tamelen
Beeldende vorming: Noémie Beyer
Dans: Lotte Kwant

Directeur: Tim Janssen
Leerkracht en Management Team: Kim Mutsaerts / Dennis van  Bruggen / Nora Cox
Intern begeleider: Milou Ruardij
Administratie: Anoeska Kops                                                                                                                     Conciërge :  Paul de Vrees

Taken en specialisten                                                                                                                                   Cultuurcoördinators: Kim Klijnsma en Rick Hedges                                                                                  Meer- en hoogbegaafdheidscoördinator: Erik Klomp                                                              Taalspecialist: Francien Hagenaars                                                                                                              Rekenspecialist: Kim Mutsaerts                                                                                                                    Opleider in de school:Rick Hedges                                                                                                                ICT-coördinator: Niels Polet                                                                                                                  VVE-coördinator: Maaike de Vet

teamfoto 2017 →